צור קשר

גלריית הרהיטים של זהבי החלה דרכה לפני 4 עשורים ואת חותמה ניתן לראות במאות בתים מעוצבים ברחבי הארץ. כל פריטי הגלריה מעוצבים ומיוצרים בלעדית על ידי זהבי, תוך שימוש בחומרי גלם משובחים והקפדה מיוחדת על תהליך הייצור והגמר של כל פריט ופריט.

תפיסת עיצוב מודולארית הגלריה מקפלת לתוכה תפיסה עיצובית כוללת, לפיה החלקים המרכיבים את השלם עומדים גם בזכות עצמם, כך שבחירת הלקוח יכולה לנוע מפריטים בודדים ככורסה או אגרטל ועד לריהוט מלא של הבית בשלמותו. תפיסת העיצוב המודולארית מאפשרת גם למעצבים ולאדריכלים הנמנים על קהל לקוחותיה של הגלריה, למצוא בה כר נרחב לביטוי שאיפותיהם העיצוביות, עבור כל לקוח ובהתאם לכל קונספט עיצובי.

גלריית הרהיטים בראשון לציון גלריית הרהיטים של זהבי אשר הייתה נטועה מאז 1967 בשכונת פלורנטין, העתיקה את פעילותה לראשון לציון, על מנת לשלב בינה לבין בית המלאכה. בחלל התצוגה של הגלריה מוצגות הדמיות של חדרי מגורים מעוצבים, שאת מרכיביהם ניתן לייצר על פי דרישת הלקוח בכל מידה רצויה.

הניסיון הרב שצברה הגלריה מאז ועד היום, יחד עם בקרת האיכות המוקפדת שעוברים הרהיטים לאורך תהליכי העיצוב הייצור והגמר, מאפשרים ללקוחות הגלריה ליהנות מרהיטי איכות מעוצבים לאורך שנים רבות.טלפון.03-9526278 \ פקס. 03-9526378 \contact@zehavihome.com
רח' ההגנה 26 א.ת. חדש, ראשל"צ